Selam,

Selamlar,

Merhaba,

ilk olarak öncelikle sitemi ziyaret ettiğin için teşekkür ederim. Bence günümüzde artık blok yazıları çok etkili bir şekilde okunmasa da yazmak her zaman için çok hoşuma gitmiştir. Çekimlerimde çiftlerim ile nasıl samimi bir iletişim kurmak istiyorsam blog yazılarım ile de sizlerle iletişimde olmak istiyorum ve tabi yine yüzyüze görüşmek her şeyden önemli.

Konuyu fazla dağıtmayım.Kendimden bahsedecek olursam ; Evliyim eşimin adı Özlem. İki evladım var Eymen ve Ediz ve bir tane kedimiz var She_Ra. 2021 yılında Nisan ayında hayatımıza giren ve adını günebakanvan koyduğumuz karavanımız var. 🙂 Bakalım 2021 yazı nasıl geçecek. Nerelere gideceğiz kimlerle tanışacağız nerelerde çekimler yapacağız.

Sayfamda ilgi duyduğum çekim alanlarının yanı sıra profesyonel olarak yaptığım işleri paylaşıyorum. Aslında fotoğraf tutkusu 2008 yılında hayatıma girdi. Ve o zamanlar uzun pozlama long exposure denilen çekim tarzıyla çok ilgileniyordum. Nasıl düğün fotografçısı oldum ? Belki bir çok fotoğrafçının yaşadığı süreci ben de yaşadım. Arkadaşım düğün fotografını  benim çekmemi istemesi ile düğün fotoğrafçılığına başlamış oldum. Aradan geçen zamanda buralara kadar gelmiş oldum.

Profesyonel iş hayatıma ne zaman başladım ? 2016 yılında kendi ofisime geçtim ve çekimlere başladım. Taki 2020 yılı Eylül ayına kadar kendi ofisinde çalışıyordum. Covid 19 sebebiyle home office olarak işlerime devam ediyorum. Ekonomik durumların ve piyasanın düzelmesi ile beraber tekrar ofis ortamına taşınmayı çok istiyorum. Sabırsızlıkla o günün gelmesini bekliyorum.

Diğer taraftan fotografçılık geçmişim nereye kadar uzanıyor ? 2008 yılında aldığım eğitim ile fotografçılığa hobi ile başlamış oldum.Kullandığım ilk makine ne idi ? Canon A1 filmli makine ile başladım:)

Sitemi ve blog yazılarımı olabildiğince aktif tutmaya çalışacağım. Bakalım bunu ne kadar yapabileceğim. Size anlatmak istediğim çok konu var ama ilerleyen süreç içerisinde farklı blog yazılarıyla sizlere ulaşmak istiyorum. Sizin sormak istediğiniz öğrenmek istediğiniz her konuda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Bana ulaşmak isterseniz eğer İnstagram vb bütün kanallarım sitede mevcut istediğiniz iletişim kanalı ile bana ulaşabilirsiniz. Fırsatım ve anlatacak bir hikayem oldukça blog yazmaya devam etmek istiyorum:)

Görüşmek üzere…

Selam…
Kategoriler: Uncategorized

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir